Kia Picanto fiyat listesi!

hac
ajans

Bugün sizlerle beraber Kia Picanto fiyatlarını mercek altına alıyor olacağız. Haydi vakit kaybetmeden başlayalım!

A sınıfı hatchback modelleri de ülkemizde fazlasıyla ilgi görüyor. Bu modellerin başında ise hiç şüphesiz ki Kia Picanto yer alıyor. Söz konusu segmentte Hyundai i10 ile sıkı bir rekabet içerisinde olan Picanto, buna rağmen hiç de fena olmayan bir satış grafiği çiziyor. Peki ama bahsi geçen otomobilin güncel fiyat listesi nasıl şekillendi? Bu sorunun yanıtı haberimizin detaylarında.

Kia Picanto fiyat listesi: Hanımların gözdesi!

Kia Picanto sınıfına da bağlı olarak küçük boyutlu bir otomobil. Bunun bazı dezavantajları var evet ancak avantajları da bir o kadar fazla.Bir defa şehir içi kullanımlarda otomobil oldukça rahat kullanım sunuyor. Buna ek olarak İstanbul gibi park alanlarının oldukça az ve dar olduğu şehirlerde Picanto adeta hayat kurtarıyor. B veya C hatchback modellerinin asla giremeyeceği yerlere bile sığan Picanto, bu anlamda ciddi bir avantaja sahip.Kia Picanto genel olarak hanımlar tarafından tercih edildiği için manuel vites versiyonu satılmıyor. Çünkü zaten hanımların tercihi büyük oranda otomatik vitesten yana oluyor.

Bu durumun farkında olan Kia yetkilileri de modelin en boş paketine bile otomatik şanzıman koyarak önemli bir iş çıkarmış. Şimdi dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri versiyon seçenekleri ve güncel fiyat listesinin tamamıyla baş başa bırakmış olalım.

1.0L 67 PS AMT Benzin Feel

Fiyatı: 435.000 TL

1.0L 67 PS AMT Benzin Live

Fiyatı: 450.000 TL

1.0L 67 PS AMT Benzin Cool

Fiyatı: 460.000 TL

1.2L 84 PS AMT Benzin Feel

Fiyatı: 460.000 TL

 

teknolojioku.com

hilton