Apple Store kapandı!

hac
ajans
Dünya çapında birçok bölgede kapanan Apple Store internet mağazasının nasıl yeniliklerle dönüp dönmeyeceği merak konusu haline geldi.

Apple zaman zaman resmi internet sitesini kapatarak çeşitli yeniliklere imza attığını biliyoruz. Daha önce yeni modeller ya da olası zamlar için kapanan Apple Store şimdi birçok bölgede tekrar kapanmış durumda. Dünya çapında birçok bölgede kapanan Apple Store’nin nasıl yeniliklerle döneceği merak konusu.

Apple Store yine kapandı

Apple Store şu anda daha önce de olduğu gibi “Hemen döneceğiz” ve “Apple Store’da bazı güncellemeler yapıyoruz” ifadeleri yer aldığını görüyoruz. Alışılmadık bir şekilde, online mağazaya ulaşım dünya çapında kapatılmadı. Apple’ın Türkiye sitesi hizmet vermeye devam ediyor.

Şu sıralarda Apple Store; ABD, İngiltere ve birçok Avrupa ülkesinde kapanmış durumda. Türkiye’ye ile birlikte şirketin Çin, Japonya ve Yeni Zelanda gibi bölgelerde açık olması ise merak uyandırıyor. Apple’ın planlanmış herhangi bir ürün tanıtımının olmaması bu merakı bir kat daha artırıyor.

Apple bazı zamanlarda habersiz şekilde internet mağazasına bazı eklemeler yapabiliyor. Ya da teknoloji devi bazı durumlarda sitesini kapatarak çeşitli zamlara yer verebiliyor. Ancak Apple Store’un oldukça farklı bir şekilde sadece belli başlarda bölgelerde kapatılmış olması oldukça dikkat çekici.

Şirket bazı bölgelerde farklı ürünler sunabiliyor. Bu kapanma da farklı ürünler üzerinde yapılacak bazı değişiklikleri ifade ediyor olabilir. İnternet sitesinde bir bakım çalışması olması da bir diğer ihtimal olarak öne çıkıyor. Bunun yanı sıra şirketin bu bölgelerde belli başlı ürünlerinde çeşitli indirimlere yer vermiş olma ihtimali de bulunuyor.

teknolojioku.com

hilton