Samsung popüler modeline beklenen güncellemeyi sunuyor

hac
ajans

Samsung popüler modeline beklenen güncellemeyi sunmaya başladı. İşte sıradaki güncellemeyi alacak modelin özellikleri.

Galaxy M31, Mart 2020’de piyasaya çıktığında Hindistan’daki en iyi bütçeli akıllı telefonlardan biriydi. Benzersiz konumu nedeniyle, piyasaya sürüldükten sonra birçok yazılım özelliğini alan ilk akıllı telefon oldu. Aslında, Android 11 güncellemesini alan ilk Samsung bütçe akıllı telefonuydu. Cihaz artık Android 12 güncellemesini de almaya başladı.

Samsung popüler modeline beklenen güncellemeyi sunuyor

SamMobile’a göre Samsung, Galaxy M31 için Android 12 güncellemesini yayınlamaya başladı. Telefon için Android’in en son sürümü, One UI 4.1 ve Mart 2022 güvenlik yamalarıyla birlikte geliyor. Güncelleme şu anda Hindistan’da yayında. Bu bölgedeki kullanıcılar, ünitelerinde OTA yükseltmesinin kullanılabilirliğini kontrol etmek için Ayarlar > Yazılım güncelleme > İndir ve kur’a gidebilirler. Güncellemenin önümüzdeki günlerde diğer ülkelere de ulaşması bekleniyor.

Android 12, Galaxy M31 için ikinci büyük yazılım güncellemesi. Cihaz, Samsung’un üç/dört yıllık işletim sistemi güncellemeleri için uygun olmadığından bundan sonra yeni bir Android güncellemesi almayacak. Ancak, kullanıcılar yaklaşık iki yıl daha güvenlik güncellemeleri bekleyebilirler. Samsung Galaxy M31, 6,4 inç FHD+ Süper AMOLED ekran, Exynos 9611 SoC, 64MP (geniş) + 8MP (ultra geniş) + 5MP (makro) + 5MP (derinlik) dörtlü kamera kurulumu gibi özelliklere sahip Android 10 çalıştıran ilk çıkışını yaptı. 32MP selfie kamera, arkaya monte parmak izi sensörü, 6.000mAh pil ve 15W hızlı şarj desteği de geliyor.

teknolojioku

hilton